Cmentarz parafialny

20 lipca

9,00 M:

21 lipca

19,00 Msza św w int Daniela Milewskiego o bł.B.i wszelkie łaski z okazji im.

Na cmentarzu: wigilijna Masz św o Św.Annie

22 lipca

18,00 za zgłoszonych zmarłych .

23-7-’17

16 Zwykła

8,00

+Ireny Jarzębskiej w 33 r.sm, Jana i Tadeusza Jarzębskich.

9,30

+Andrz.i Cecylii Ositków, Marcina Rolfa; +Haliny Kozak w 5 m.po sm; +Fr-ka Cz-wy, Leonarda Kawków, Katarzyny Kawki-Młot; +Cz-wa Chojeckiego w 13 r.sm; +Bożeny Smugi od męża i dzieci; +Barbary Zonak w 1 m.po sm ppg; +Kazimierza, Stefanii, Kazimierza Podobasów, Zbigniewa, Aleksandry i  Br-wa Kaczorków;

12,00

uroczysta suma za parafian.

Ø Wszelkie prace na cmentarzu należy uzgadniać z proboszczem. Pomniki do poświęcenia  można zgłaszać w kancelarii; natomiast kartki za zmarłych na Mszę na cmentarzu w wigilię odpustu  w zakrystii lub kancelarii.

Ø Uzbierało się sporo kompostu w boksach przy śmietnikach – prośba by jaki obrotny gospodarz zabrał na swoje pole.

Ø Opiekunów kapliczek różańcowych proszę o wyplewienie chwastów.

Ø Ustalono z Radą Parafialną, że składka na konserwację podłogi w kościele odbędzie się w formie kopertowej; sugerowana jest kwota, ale kto ile może niech ofiaruje. „Radosnego dawcę miłuje Bóg”.  Uprzejmie proszę by pisać adres i godność ofiarodawców.

Odpust św. Anny w niedzielę 23 lipca godz.12,00. Uroczystą sumę odprawi i kazanie wygłosi ks.kan.Andrzej Sobczyk, proboszcz karczewski.

Ø Zabytkowy ornat ze św.Anną został oddany do renowacji siostrom westiarkom. Prace renowacyjne potrwają parę miesięcy. Fundatorom serdecznie dziękuję w imieniu parafian, bo oprócz renowacji będzie także nowy ornat haftowany ze św. Anną. Być może w listopadzie.

Porządek Mszy św.

• niedziele i święta:
  • dni powszednie:
    8.30 lub 17.00
    (wg. ogłoszeń)

Kanelaria parafialna

• po Mszy św. porannej lub wieczornej a w niedzielę po sumie.

Posługa duszpasterska

• Odwiedzanie chorych
    w pierwsze piątki miesiąca
    z wyjątkiem wakacji, grudnia, stycznia i lutego