Cmentarz parafialny

Ogłoszenia

Parafia Rzym.-katol. Św. Anny w Kiczkach, tel. 720-527-178, parafia@parafiakiczki.pl

ogłoszenia duszpasterskie   22 - 07 – 2018r.

Ø  Sprawy kancelaryjne najlepiej załatwić w piątki i soboty, w niedziele po Mszy o 9,30 i 11,30 a w inne dni pół godziny po Mszy św. W poniedziałki kancelaria zamknięta.

Ø  Intencje mszy

22.VII.’18

16 Zwykła

8,00

+Ludwika Zgódki od rodz. Krz.Adamca.

9,30

+Andrz.i Cecylii Ositków, Marcina Rolfa;

Stefanii i Br-wa Zadunajskich, Kazimiery Szysz;

Barbary Sujak w 1 r.sm;

Mirosława Antosiewicza;

Cz-wa, Br-wy, Ludwika, St-wa, Stefanii, Jana zm Adamców i dziadków;

Tad.Jana, Wincentego Kieliszczyków, Haliny, Jana i Darka Lasków, Wiesławy Czamarskiej;

Cz-wy, Bernarda, Leonarda Kawków, Renaty Kawki-Młot, Bogdana Kalety;

Cz-wa Chojeckiego w 14 r.sm;

11,30

za parafian; o bł.Boże dla Jacka i Moniki Markowskich w 10 r.slubu oraz w 5 r. ślubu Anny i Kamila Maciosów; o szcześliwe rozwiązanie i bł.dla nowonarodzonego i rodziców.

Pon.

św. Brygidy szweckiej, patronki Europy;   9,00 za parafian

Wt.

św. Kingi; 9,00 dantis

Śr.

sw. Jakuba apost.; 9,00 dantis

Czw.

św. Joachima i Anny, rodziców NMP

10,00 +Ludwika Zgódki ppg;

17,00 +Mirosława Antosiewicza;

Ptk

18,00 Dziękczynno błagalna w int.Teresy Marczewskiej  z ok. 80 urodzin, o bł. B.i łaski dla niej i jej córek i ich rodzin.

Sob.

św. Szabela Makhlufa

18,00 na cmentarzu Msza św. Wypominkowa.

29.VII.’18

17 ZWYKŁA – Odpust Św. Anny

8,00

+St-wa, Bol-wa, Feliksy zm Podobasów i Michalików.

9,30

za parafian a zwłaszcza w intencji Hanny i St-wa Zwierzów fundatorów ornatów św. Anny, rodz.Janickich fun.kielicha-puszki oraz w o bł. B dla Koła Różańcowego św. Anny ze Skupia.

12.00

+Bożeny Parobczy, Kazimiery i St-wa Brodzików, St-wy i Aleksandra Dobrzyńskich, Anny i Miecz. Strzelców, Anny Luby, St-wa Kielaka, Jerzego Kurka;

Kazimierza, Stefana, Kazimierza Podobasów, Sylwestra, Zb. Aleksandry i Br-wa, Kaczorków;

Krz.Mistewicza w 2 m.po pog;

Andrzeja Jarosza w 2 m.po śm;

Leokadii i Tad. Jakubickich oraz dz.Zgódków;

w 6 r.śm. Tad. Kieliszczyka, Zofii, Stefana, Andrz. Stefana , Katarzyny i Jana Kowalskich, Agn.i Fr-ka, Jana, Genowefy Redów; Heleny i Jana Szelągów;

Ø Msza św. wypominkowa poprzedzająca odpust będzie odprawiona w sobotę 28 lipca na cmentarzu o godz.18,00. Kartki tradycyjnie do proboszcza lub organisty.

Ø Odpust św. Anny w niedzielę 29 lipca. Zaprosiłem na odpust na 9.30 ks.bp Romualda. Po Mszy św., Ks. Bp poświęci tablicę pamiątkową 100-lecia Fatimy i odzyskania niepodległości Polski.  Natomiast Mszę św.o godz.12,00 odprawi i procesję eucharystyczną poprowadzi  ks.prałat Witold Och, niegdysiejszy proboszcz kiczkowski a obecnie rezydent Domu XXEmerytów.

Ø Wszelkie prace na cmentarzu wykonawcy komór grobowych lub pomników, czy kostki uzgadniają osobiście z proboszczem  i uzyskawszy stosowne zezwolenie proszą kościelnego o otwarcie bramy na cmentarz.

Ø Pielgrzymka dwudniowa do Krakowa, Kalwarii Zeb., Wadowic – 6-7 października; koszt 250zł w tym 1 nocleg i przewodnik. Wyjazd z par.cegłowskiej zapisy u p.Mał. Zgrzebnickiej w Posiadałach. Telefon u mnie.

Dożynki gminno parafialne 19 sierpnia w Posiadałach. Natomiast diecezjalno gminne w Gliniance 26 sierpnia. Konkurs na najpiękniejszy wieniec. Formularz zgłoszeniowy u mnie.

Porządek Mszy św.

• niedziele i święta:
  • dni powszednie:
    8.30 lub 17.00
    (wg. ogłoszeń)

Kanelaria parafialna

• po Mszy św. porannej lub wieczornej a w niedzielę po sumie.

Posługa duszpasterska

• Odwiedzanie chorych
    w pierwsze piątki miesiąca
    z wyjątkiem wakacji, grudnia, stycznia i lutego