Cmentarz parafialny

Parafia Rzymskokatolicka Św. Anny w Kiczkach, parafia@parafiakiczki.pl

ogłoszenia duszpasterskie

Ø  Sprawy kancelaryjne najlepiej załatwić w piątki i soboty, oraz w niedziele po Mszy o 9,30 i 11,30 a także w inne dni pół godziny po Mszy św. W poniedziałki kancelaria zamknięta.

Ø  Intencje mszy

wt.

wt. – sobota Msze w Kaplicy Zimowej o godz 9,00

śr.

7,00 w Kaplicy Zimowej

czw.

9,00 w Kaplicy Zimowej

16,XI

ptk

10,00 w kościele

M.B.Miłosierdzia /NMP Ostrobramskiej/

sbt.

9,00 w Kaplicy Zimowej

18 XI

33 Zwykła

8,00

+Rysz. Zadrożnego zm Zadrożnych, Kłosów i Dębińskich.

9,30

+Mirosława Antosiewicza w 1 r.sm; Heleny, Wł-wa, Jana i Janiny Sikorskich, Stefana Branickiego, dz. Sikorskich i Branickich; Heleny i Bolesłąwa Jaworskich zm Jaworskich, Gajowniczków i Pajdów, St-wa i Br-wa Kurków, Jana Stelmaszczyka, Zofii Mazur, Wacława Kołtuna, Katarz.i J-fa Rudzkich; o bł. B. dla Krzysztofa i Ewy Janickich w 25 r.ślubu;

chrzest Fabiana Roberta Wójcika;

+Bernarda i St-wa Kowalików, Fr-ki i St-wa Zgódków oraz zm Kowalików i Zgódków

Ø   Za tydzień na seminarium.

Ø  Nowy numer parafialny na tablicy ogłoszeń.

Ø  Ławki na cmentarzu można postawić po uzgodnieniu z proboszczem. Zalecane są ławeczki przytwierdzone łańcuchem, żeby można łatwo przestawić.

Ø  Zaproszenie na Modlitwę bez Granic dla Niepodległej, która odbędzie się 13 listopada w Bazylice Archikatedralnej św. Jana na Warszawskiej Starówce. Rozpoczęcie Mszą Świętą o g. 19:00, którą odprawi Ks. Prof. Piotr Mazurkiewicz, następnie krótka konferencja, później przed Najświętszym Sakramentem modlitwy o powrót Europy do chrześcijańskich korzeni.

Ø  Polak z sercem – akcja Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży 11-25 listopada 2018 roku; Kat.Stow.Mł. zaprasza do udziału w akcji „Polak z sercem” – polegającej na przeprowadzeniu zbiórki żywności, środków czystości, ewentualnie innych materiałów na rzecz Polaków mieszkających na Białorusi i Ukrainie.

Ø  18 listopada liturgię mszy uświetni duet Angelicus, sopran i tenor. Serdecznie zapraszam po Mszy świętej, na krótkie misterium słowno-muzyczne. Po zakończeniu przy wyjściu z Kościoła można kupić płyty CD.

Ø  Zebranie Rady Parafialnej Ogólnej 25 listopada godz.15,00.

Ø  Pod chórem mały albumik 40 lecie pontyfikatu Jana Pawła II. 2 zł do puszki.

Ø  W zakrystii kalendarze ścienne po 3 zł.

Porządek Mszy św.

• niedziele i święta:
  • dni powszednie:
    8.30 lub 17.00
    (wg. ogłoszeń)

Kanelaria parafialna

• po Mszy św. porannej lub wieczornej a w niedzielę po sumie.

Posługa duszpasterska

• Odwiedzanie chorych
    w pierwsze piątki miesiąca
    z wyjątkiem wakacji, grudnia, stycznia i lutego