Cmentarz parafialny

Parafia Rzym.-katol. Św. Anny w Kiczkach,

tel. 720-527-178, parafia@parafiakiczki.pl

ogłoszenia duszpasterskie   17- 06 – 2018r.

In primis: oratio pro defunctis

Ø  Intencje mszy

17.VI.’18

11 ZWYKŁA

8,00

+St-wa Urbaniaka ppg.

9,30

+St-wa Antosiewicza w 4 r sm, Jana i Janiny Antosiewiczów, Zofii, Wiktora, Hanny i St-wa Podobasów;

Jana i Alicji Sitków zm z ich rodzin;

Antoniego, Jadwigi, Zbigniewa, Edmunda Mazków, Wł-wa Zgrzebnickiego; Wandy, Wł-wa Świątków zm Słodowników i Świątków; +Jerzego Kurka.

11,30

za parafian a szczeg.o błog dla Radka i Mileny na nowej drodze życia; chrzest: Daria i Julia Piątkiewicz; o błogosławieństwo Boże dla dzieci i młodzieży na zbliżające się wakacje.

Nabożeństwo Czerwcowe

Pon.

9,00 +Apolonii i Haliny, Józefa zm Ryfków.

18,00 w Siennicy Msza dziękczynna za nawiedzenie obrazu NMPCz.

Wt.

9,00 +Jana Mistewicza ppg; Nab.Czer.

Śr.

9,00 +Dantis; Nab.Czer.

Czw.

17,00 +Ludwika Zgódki od mieszk.Dzielnika;

Nab.Czer.w intencji dzieci rozpoczynających wakacje.

Ptk

9,00 +St-wa Urbaniaka ppg;

17,00 Nab.Czer.i Komunia p.z.M. zakończenie roku katechetycznego.

Sob.

17,00 +Zenona, Dariusza, St-wy, Bolesława, Pawła Branickich, Henryka Majszyka. Nab.Czer.

24.VI.’18

Ur.Narodzenia Jana Chrzciciela

8,00

+Wł-wa Kaski, Natalii, Br-wa Kasków, Tad. Sudy i Gabrieli Gielo.

9,30

+Bożeny Smugi w 1 r. sm; +Jana, Stefanii, St-wa Murackich, Janiny i Henryka Michlewiczów; +Tad. Zdunka w 5 r.sm, Janiny i Miecz. Zdunków, Feliksy i Fr-ka Słodowników; +Wł-wa i Leokadii Ryfków, Leona, Wł-wa, i St-wy Kaczorków; +Wł-wy i Wł-wa Karmaszów, Edwarda-Bogdana Królika, Tadeusza Wójcika, Krystyny Bartyzel, Wojc.Kaski, cr Królików i Rżysków; +Wł-wa i Kazimiery Lubów, Piotra Kijka; +Jana i Sabiny Zwierzów; +Wiesławy Marcjanik zd. Bajszczak w 5 r.sm; +Zofii, Jana Lubów, dz.Kieliszczyków i Lubów;
+Wł-wy, Br-wa Budzyńskich, Br-wa Kurka, dz.Budzyńskich Ciczkowskich; +Krzysztofa i Renaty Kielaków, Jana i Leokadii Konców, Jana i Katarzyny Stelmaszczyków; +Barbary Sujak w 11 m.po sm, Anny, Jana i St-wa Sujaków, dz.Sujaków i Murackich; +Jana Strzelca, J-fy i J-fa Strzelców, Jerzego Ryszarda Gielo.

11,30

za parafian; w int.dzieci rozpoczynających wakacje.

Nab.Czer.

Ø 18 czerwca, Siennica, godz.18,00 Msza dziękczynna dekanatu za peregrynację.

Ø Arkadiusza Tomasz Szulc kawaler i Anna Ositek panna oboje z Jabłonny /17 i 24.6/.

Ø Zakończenie roku szkolnego 21 czerwca; uprzedzając ten dzień zachęcam dzieci i młodzież do wcześniejszej spowiedzi i wspólnej modlitwy na nabożeństwach czerwcowych zwłaszcza w czwartek i piątek o 17.00.

Ø Biblioteka w Cegłowie zapraszają  na przesłuchania konkursowe do  Festiwalu Muzycznego Złota Sójka. Przesłuchania odbędą się 19 czer.w  godzinach 11.00-17.00.

Ø 24 czerwca  poświęcenie samochodów i innych śr.komunikacji. Na Mszy św.,o 9,30 wystąpi chór.

Ø Dziś zbiórka na studentów.

Porządek Mszy św.

• niedziele i święta:
  • dni powszednie:
    8.30 lub 17.00
    (wg. ogłoszeń)

Kanelaria parafialna

• po Mszy św. porannej lub wieczornej a w niedzielę po sumie.

Posługa duszpasterska

• Odwiedzanie chorych
    w pierwsze piątki miesiąca
    z wyjątkiem wakacji, grudnia, stycznia i lutego