Cmentarz parafialny

15-10-‘17

28 ZWYKŁA, niedziela statystyczna

8,00

+Wł-wa i Leokadii Ryfków, Leona i Wł-wa, St-wy Kaczorków.

9,30

+Bożeny Smugi ppg ; Jana Żołądka w 3 m ppg; Krystyny Czmoch; Mariana Kaczorka w 20 r.sm, Jadwigi Kaczorek, M-nny i Józefa Kaczorków, Małg.Gajek, Ignacego i St-wy Kieliszczyków; Edwarda Kieliszczyka, Janiny Adamiak; Piotra Sopińskiego i jego ojca; zm.Kaczorków i Kieliszczyków.

O bł.B.dla rodzin z Koła Żywego Różańca pw św. Jadwigi.

11,30

Za parafian, o bł.B.dla Teresy, dziękczynna od pielgrzymów do Fatimy z prośbą o owoce pielgrzymowania.

Pon. 16,00

Wtorek 16,00

Środa 16,00

Czwart.16,00

Piątek 16,00

Sobota 16,00

+Hanny St-wy Zadrożnej od Koła Żywego Różańca pw św. Stan.Kostki.

8 paźdz.

29 ZWYKŁA, niedziela misyjna

8,00

+Bożeny Parobczy, Kazimiery i St-wa Brodzików, St-wy i Aleksandra Dobrzyńskich i Miecz.Strzelca.

9,30

+Zygm.Szostaka w 14 r.sm, Felicji i Marcina Szostaków, Stefana, Janiny Borucińskich, Henryki Janiszewskiej, Weroniki Koncy; +Bożeny Smugi ppg; +Wincentego Kieliszczyka w 3 m.po sm; +Hanny Zadrożnej w 1 m po śm.

Chrzest Wiktora Matuszewskiego

11,30

Za parafian. W 18 r.urodzin Pauliny Mistewicz o bł.B i p.ł.

Ø Obraz jasnogórski MB Częstochowskiej przybędzie do naszej parafii 6 listopada, będzie to także dzień bierzmowania. Nawiedzenie poprzedzone będzie dwoma dniami rekolekcji. Bardzo proszę o spotkanie ze strażakami, by omówić szczegóły.

Ø Młodzież do bierzmowania miała egzamin w minionym tygodniu. Połowa nie zgłosiła się. Jutro spotkanie z rodzicami o 18,00.

Ø Dziś poświęcę dzieciom komunijnym różańce i książeczki, po sumie. Chcę by dzieci komunijne i rocznicowe 7 listopada o 16,30 przed obrazem Maryji Częstochowskiej odmówiły 10 różańca i zaśpiewały dwie pieśni. Pana organistę proszę o wybór pieśni.

Ø Nadal  zbieramy  podpisy pod petycją  „stop aborcji”. Listy koło dzwonu. Panie z Leg.M proszę o czuwanie.

Ø Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o 16,00, a w niedziele o 11,00 prowadzą panie z Kół Różańcowych.

Ø Kartki wspominkowe w koszykach z zaznaczoną godziną.

Ø Za tydzień niedziela misyjna, taca na misje.

Porządek Mszy św.

• niedziele i święta:
  • dni powszednie:
    8.30 lub 17.00
    (wg. ogłoszeń)

Kanelaria parafialna

• po Mszy św. porannej lub wieczornej a w niedzielę po sumie.

Posługa duszpasterska

• Odwiedzanie chorych
    w pierwsze piątki miesiąca
    z wyjątkiem wakacji, grudnia, stycznia i lutego