Cmentarz parafialny

28,5’17

7 Wielkanocna, Wniebowstąpienie Pańskie

8,00

+Stefanii, Fr-ka i Stefanii Zgódków.

9,30

+Zuzanny Ozimek, M-nny i Bernarda Janickich, zm Janickich, Zadunajskich  i Kowalików; +Sł-ra Szydlika /ppg/; +Woj. Kaski w 1 r.sm; +St-wa, Julianny, Ludwika Smatrów, Zbign. Apolonii, Br-wa, Edw. Zuchowiczów zm. Sadowskich; +Małgorzaty, Alicji, Stefana Jarków, Piotra, Tadeusza Kaczorków;+ Henryka Branickiego zm Bran. Br-wy i St-wa Mistewiczów zm cr Mistewiczów; +Apolonii Janickiej w rocz.sm, Jana Janickiego, Anny, Pawła, Jana i Zygmunta.

11,30

Za parafian: chrzest Jakuba Brody;

w 18 r. urodz. Mariki;

W 65 r.ślubu Edwarda i St-wy Sęktasów;

O zdrow.dla Dariusza i potrz.łaski dla rodziny; o potrzebne łaski w sprawowaniu posługi kapłańskiej w roczn.św.

Poniedz.

17,00 dziękczynna w 18 r.sw.kapłańskich x.Tom.Jarzębskiego i w 29 x.proboszcza.

17,00 +St-wy i Eug. Lubów ppg

Święto Nawiedzenia NMP

17,00 +Maii Zagórskiej ppg

17,00 +Zygmunta Sęktasa gregorianka 1.

Dzień dziecka

I Piątek m.

16,30 spowiedź i nab.czerwcowe;

17,00 +Zygmunta Sęktasa gregorianka 2

I Sobota m.

17,00 +Zygmunta Sęktasa gregorianka 3;

18,00 dziękczynna w 35 r.ślubu Bożeny i Romana z pr.o bł. B.

4,6,17

Zesłania DŚW

8,00

+Andrzeja, Waldemara, Janiny, Br-wa Kurków, Anton.i Br-wy Świątków.

9,30

O bł.Boże dla Wiesława Cegiełki; w mies.po sm. St-wy Luby; +Leonarda Kawki w 5 r.sm; +Bol-wa, St-wy, Zenona i Pawła Branickich, dz. Budzyńskich i Branickich.

11,30

17,00 +Zygmunta Sęktasa gregorianka 4

Ø  Tyg.Idziemy.

Ø  Prośba o modlitwę o urodzaje.

Ø  11 czerwca Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym będzie zbierać datki przed kościołem na budowę ośrodka specjalistycznego.

Ø  Od czwartku Nabożeństwa Czerwcowe o 17,00.

Ø  I Piątek m. Odwiedzanie chorych z Komunią św., od 9,00. – proszę potwierdzić oczekiwanie na kapłana. Zgłoszenia w zakrystii.

Ø  W 1 sobotę czerwca w katedrze św. Floriana święcenia kapłańskie otrzymają m.in. ks.diakon Mateusz Kulikowski i ks.diakon Cezary Szadujkis, którzy odbywali miesięczne praktyki w naszej parafii w minionych latach. Pamiętajmy o nich w modlitwie. Mszę prymicyjną odprawią u nas w Kiczkach w Boże Ciało o 11,30.  Ołtarze jak w zeszłym roku z wyjątkiem trzeciego, który będzie w nowej grocie. Dekoracja ołtarza jest aktem miłości wobec Pana Jezusa. Na Jego cześć i chwałę.

Ø  Msza o Niepokalanym Sercu Maryi o 17 wraz z Różańcem i medytacją. O 18,00 wigilia Zesłania Ducha Świętego.

Ø  We wspomnienie MB Wspomożycielki Wiernych podjęliśmy z kierownikiem klubu Zacisze projekt „Wesele Kiczkowskie”. Cel: przywrócić obrzędowość i kulturę chrześcijańską wesel. Czekamy także na nowe pomysły i propozycje. Kiedy ta broszura powstanie – nie wiadomo, bo się nie śpieszymy.

Ø  W minionym  tygodniu odbył się  zjazd księży święconych w maja 1988 roku. Księża byli zachwyceni naszymi okolicami, pięknem majowej zieleni i urokiem naszej świątyni.

Ø  Pielgrzymka dzieci komunijnych do sanktuarium w Kodniu odbędzie się 10 czerwca w sobotę. Są wolne miejsca zapisy u p.Anety Zadunajskiej; koszt 25 zł.

Ø  Za tydzień Ur.Zesłania Ducha Świętego kończąca okres wielkanocny; przypominam o przykazaniu kościelnym mówiącym by przynajmniej raz w roku wyspowiadać się i w czasie wielkanocnym Komunię św., przyjąć. Tego też dnia zbieramy w całej Polsce na budowę Świątyni Opatrzności Bożej

Ø  Spotkanie Rady Parafialnej ogólnej odbędzie się w niedzielę 18 czerwca o godz.13,00.

Ø  Translokaty.

Porządek Mszy św.

• niedziele i święta:
  • dni powszednie:
    8.30 lub 17.00
    (wg. ogłoszeń)

Kanelaria parafialna

• po Mszy św. porannej lub wieczornej a w niedzielę po sumie.

Posługa duszpasterska

• Odwiedzanie chorych
    w pierwsze piątki miesiąca
    z wyjątkiem wakacji, grudnia, stycznia i lutego