Sprawy bieżące

Porządek Mszy św. 1 listopada jak w każdą niedzielę  - 8.00 , 10.00 i 11.30. Po Mszy św. o 11.30 Koronka do Miłosierdzia Bożego połączona z wypominkami jednorazowymi.

Opublikowano 31-08-2019

Kościół z lotu ptaka nocą

Niedawno mieliśmy okazję podziwiać nasz kościół i jego otoczenie z lotu ptaka. Teraz, gdy ukończona została iluminacja, udało się zrealizować podobną sesję zdjęciową po zmroku.

Opublikowano 23-10-2020

Kościół nocą

Gdy projekt iluminacji świątyni udało się z powodzeniem zrealizować, pozostaje już tylko podziwiać efekt. Jesienią zmrok zapada wcześnie, więc warto wykorzystać jeden (a może nie tylko jeden) z długich wieczorów i wybrać się do serca parafii aby zobaczyć jego blask na własne oczy.

Opublikowano 25-09-2020

Kościół z lotu ptaka

Dzięki nowej technologii, jaką są zdobywajace coraz większą popularność drony, a także za sprawą pięknej pogody oraz uprzejmości Pana Marka Zgódki mamy możliwość zobaczyć naszą świątynię z niecodziennej perspektywy.

Zapraszamy do działu "galeria".

Opublikowano 21-09-2020

Fiat lux

I stała się światłość... Dzień 3 IX 2020 to dla parafii historyczna chwila. Od tego dnia nasza świątynia stała się widoczna nie tylko dniem, ale także nocą. A wszystko to za sprawą pierwszych lamp podłączonych w ramach realizacji projektu iluminacji kościoła. Zainstalowane zostały wszystkie lampy pod ścianami (czternaście lamp LUG RUNA 4 LED o mocy 19W każda, z obudową ze stali nierdzewnej i aluminium wtryskiwanego wysokociśnieniowo oraz szybą hartowaną, każda po piętnaście diod elektroluminescencyjnych o żywotności 50000 godzin dających ciepłe światło). W dniach 18-19 IX 2020 zainstalowany został kolejny element iluminacji - słupy pod naświetlacze - pięć przy murze kościoła i dwa przed dzwonnicą. Ostatnim akcentem wieńczącym projekt iluminacji świątyni był montaż na słupach naświetlaczy POWERLUG MINI LED: przy murze osiem sztuk każdy o mocy 54W składający się z dwudziestu czterech diod elektroluminescencyjnych o żywotności 100000 godzin dających zimne światło a przed dzwonnicą dwóch sztuk każdy o mocy 44W składający się z dwudziestu diod elektroluminescencyjnych o żywotności 100000 godzin dających ciepłe światło. Miało to miejsce dnia 21 IX 2020.

Opublikowano 03-09-2020

1 2 »