Sprawy bieżące

Opublikowano 31-08-2019

Pierwsza Komunia Święta 2020

Dnia 5 VII 2020, podczas Mszy św. o godzinie 10:00, przy pięknej pogodzie i po odpowiednim katechetycznym przygotowaniu, trzy dziewczynki i czterech chłopców po raz pierwszy przyjęło Pana Jezusa do swoich serc. Pierwszej Komunii Świętej udzielił ks. proboszcz Andrzej Sulej.

Fotorelacja wkrótce...

Opublikowano 06-07-2020

Testy iluminacji świątyni

Dnia 2 VII 2020 po zmroku specjaliści od oświetlenia z firmy Signify przeprowadzili pierwsze testy iluminacji naszej świątyni. Celem dokonanych prób było dobranie optymalnych rodzajów lamp i koloru światła dla uwydatnienia zabytkowego kościoła.

Opublikowano 03-07-2020

Boże Ciało 2020

Dnia 11 VI 2020 przeżywaliśmy w naszej parafii Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. W procesji do czterech ołtarzy, w tym roku ustawionych wokół kościoła, oddaliśmy cześć Jezusowi Chrystusowi w Najświętszym Sakramencie.

Opublikowano 12-06-2020

Srebrny jubileusz kapłaństwa ks. Andrzeja Suleja

Dnia 24 V 2020, w przeddzień 25. rocznicy święceń kapłańskich ks. Andrzeja Suleja, obchodziliśmy ten piękny jubileusz podczas uroczystej Sumy. Mszę św. koncelebrowali ks. Proboszcz, ks. Wojciech Biskiewicz oraz ks. Ryszard Kowalski, który święcenia kapłańskie otrzymał razem z ks. Andrzejem. Na uroczystość przybyła także najbliższa rodzina Jubilata. Nie zabrakło życzliwych uśmiechów, ciepłych słów i dobrych życzeń, które złożyli przedstawiciele poszczególnych wiosek, lokalnych organizacji i bliskich. Na zakończenie księża udzielili wszystkim zebranym specjalnego błogosławieństwa.

Opublikowano 26-05-2020

1 2 »