Sprawy bieżące

Zapraszamy na koncert

Opublikowano 20-07-2021

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa 2021

Dnia 3 czerwca 2021 obchodziliśmy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Ofiarę Mszy świętej podczas Sumy sprawował ks. Ryszard Kowalski, zaś w procesji do czterech ołtarzy ustawionych wokół kościoła uczestniczyło trzech księży: Celebrans, ks. Wojciech Bisikiewicz oraz ks. proboszcz Andrzej Sulej. Przeżywanym chwilom dodawały wyrazu płatki kwiatów sypane przez bielanki przed Najświętszym Sakramentem i niesione chorągwie oraz wspaniała pogoda.

Opublikowano 04-06-2021

Nowa kostka przy kościele

Dnia 17 maja 2021 wznowione zostały prace przy układaniu granitowej kostki przy kościele. Zostały one wykonane bardzo sprawnie przez firmę Rob-Bruk Łyszkowski Robert z Mińska Mazowieckiego - zakończyły się już 21 maja. Ułożono dwieście dziesięć metrów kwadratowych kostki wzdłuż południowej elewacji świątyni i przed wejściem do zakrystii a przy ścianach powstała betonowa opaska z kamieni polnych.

Więcej zdjęć w dziale "galeria".

Opublikowano 23-05-2021

Pierwsza Komunia Święta 2021

Dnia 16 maja 2021 o godzinie 10:00 przeżywaliśmy z naszej parafii uroczystość przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej przez piętnaścioro dzieci, które przygotowywały się na tę szczególną chwilę przez cały rok. Mszę św. wraz z ks. proboszczem Andrzejem Sulejem koncelebrował ks. Tomasz Jarzębski. Dzieci czynnie włączyły się w liturgię słowa oraz w procesję z darami. Na zakończenie każde z nich otrzymało z rąk ks. proboszcza chleb, aby zabrać go do domu i podzielić się nim z rodziną.

Opublikowano 19-05-2021

1 2 »