Niedziela Palmowa 2021

„Wjeżdża Król nasz, Jezus cichy, do Jerozolimy,
Hołd Mu składa lud pobożny, Jego lud rodzimy.
Dziatki róże, palmy, ziele sypią Mu pod nogi,
Wdzięczne matki płaszcze ścielą, jedzie Chrystus drogi.”

Palmy w naszej świątyni w dziale "galeria".

Opublikowano 28-03-2021

Boże Narodzenie 2020

Czas oczekiwania na przyjście Pana dobiegł końca i oto przeżywamy Święto Narodzenia Pańskiego. To natchniony czas, przepełniony radością i nadzieją, któremu towarzyszy szczególna oprawa. W tym roku w naszej świątyni oprócz tradycyjnych choinek stanęła nowa szopka.

Opublikowano 27-12-2020

Kościół z lotu ptaka nocą

Niedawno mieliśmy okazję podziwiać nasz kościół i jego otoczenie z lotu ptaka. Teraz, gdy ukończona została iluminacja, udało się zrealizować podobną sesję zdjęciową po zmroku.

Opublikowano 23-10-2020

Kościół nocą

Gdy projekt iluminacji świątyni udało się z powodzeniem zrealizować, pozostaje już tylko podziwiać efekt. Jesienią zmrok zapada wcześnie, więc warto wykorzystać jeden (a może nie tylko jeden) z długich wieczorów i wybrać się do serca parafii aby zobaczyć jego blask na własne oczy.

Opublikowano 25-09-2020

Kościół z lotu ptaka

Dzięki nowej technologii, jaką są zdobywajace coraz większą popularność drony, a także za sprawą pięknej pogody oraz uprzejmości Pana Marka Zgódki mamy możliwość zobaczyć naszą świątynię z niecodziennej perspektywy.

Zapraszamy do działu "galeria".

Opublikowano 21-09-2020