Boże Ciało 2023

Dnia 8 VI 2023 uczestnicząc w procesji Bożego Ciała i oddając cześć Chrystusowi w Najświętszym Sakramencie, nasza parafia złożyła piękne świadectwo wiary. Było więc wszystko, czego można było oczekiwać: gorliwa modlitwa, pieczołowicie przygotowane ołtarze, bogata oprawa liturgiczna, ludowe stroje, bielanki z kwiatami, wysoka frekwencja i wspaniała pogoda.

Opublikowano 09-06-2023

Rocznica Pierwszej Komunii Świętej 2023

Dnia 28 V 2023 dziewiątka dzieci obchodziła rocznicę swojej Pierwszej Komunii Świętej. Jako, że dzisiejszy dzień był zarazem niedzielą Zesłania Ducha Świętego, nie mogło zabraknąć brzozowych gałązek pokrytych młodymi liśćmi. Jednak takiej dekoracji chyba jeszcze w naszej świątyni nie było - kościół wprost tonął w zieleni...

Opublikowano 29-05-2023

Pierwsza Komunia Święta 2023

Dnia 21 V 2023 o godzinie 10:00 czternaścioro dzieci przyjęło zaproszenie do stołu Chrystusowego podczas uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Serca rozgrzane bliskością Pana Jezusa, szczery zapał do uczestnictwa w liturgii, gorliwa modlitwa a także piękna, słoneczna pogoda stanowiły najlepszą oprawę tego dnia.

Opublikowano 22-05-2023

Wielkanoc 2023

Czegośmy pożądali, tegośmy doczekali.
Alleluja!

Fotorelacja z Rezurekcji w dziale "galeria".

Opublikowano 09-04-2023

Wielka Sobota 2023

Wigilią Paschalną kończymy okres żałoby. Chrystus zwycięża śmierć. Światło rozprasza ciemność. Znów rozbrzmiewają dzwony głosząc chwałę Boga a my radujemy się obecnością Chrystusa pośród nas.

Opublikowano 08-04-2023

« 2 3 4 »