XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

20   październik 2024 r.

1. Dziś rozpoczynamy Tydzień Misyjny, pod hasłem „Idźcie i zapraszajcie wszystkich na ucztę”. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na misje.
  2. Trwa październik – miesiąc modlitwy różańcowej.
  3. Informacyjnie już teraz zapowiadam, w czwartek 31.10.2024r. o godz. 12.00 Msza św. w kaplicy Jarzębskich na cmentarzu zmarłych Kapłanów, rodzinę Jarzębskich, Rokickich i Zwierzów, Bartkiewiczów. Po Mszy św. różaniec poprowadzi LM.
  4. Również informacyjnie porządek Mszy św. 1 listopada 8.00 i na Cmentarzu o godz. 11.30 Koronka do Miłosierdzia Bożego połączona z wypominkami jednorazowymi, później Msza św. Po wypominkach będę święcił nowe pomniki.
  5. Przyjmuję na wypominki - jednorazowe i roczne,kartki są wyłożone na stoliku przy prasie. W wypominkach rocznych proszę zaznaczyć godzinę.
  6. W czwartek 17 października podpisałem umowę z Wykonawcą, co do remontów w Naszym kościele. W najbliższy czasie rozpoczniemy prace w Naszym kościele….
  7. Bóg Zapłać za ofiary, które wpłynęły w tym tygodniu na Nasz wkład własny co do remontów w kościelne: Tomasz Witak , rodzina Szydlików, Ewa i Wojciech Sikorscy, rodzina Niewczas i Dudziński, rodzina Materków  Skupie, Bogusława i Wiktor KIeliszczyk, Helena i Bogumiła Adamiec Kiczki Drugie, Jadwiga i Czesław Markowscy Piaseczno, Ewa Wójcik Posiadały, Lucyna Kaczorek, Stanisław i Zofia Wójcik, Krystyna i Leszek Materka, P. Kozak, Grzegorz Jarzębski. Serdeczne podziękowania Panu Krzysztofowi Jakubickimu za prace hydrauliczne na Plebanii, Andrzejowi Kieliszczyk za dbałość o krzewy przy kościele i na parkingu.
  8. Pozdrawiam wszystkich Jubilatów i Solenizantów tego tygodnia. Życzę wszelkiej pomyślności i dobra, a przede wszystkim Bożego błogosławieństwa.

Opublikowano 21-09-2024

Intencje w najbliższym czasie

XXIX Niedziela Zwykła 20.10.2024r.

8.00 - + Ryszarda Gałązkę w 1 r. śm. od rodziny.

10.00 - + Tadeusza Nowak od Chrześnicy Eweliny; + Wandę Podobas – Tatara od r. Chlebickich i Nowaków; + Teresę i Tadeusza Wojdak i Zbigniewa Krasnego.

11.30 - + Piotra, Tadeusza, Florentynę, Stanisława Kaczorek, Małgorzatę, Alicję, Stefana Jarków, Wacława Wróblewskiego.

Chrzest: Nikodema.

Wtorek, 22.10.2024r. wspomnienie św. Jana Pawła II.

17.00 –+ Janinę i Jana Świątek dziadków Świątków i Żukowskich i Stanisława Żukowskiego.

Piątek , 25.10.2024r.

17.00 - +Krzysztofa Gręziaka m. od śm

XXX Niedziela Zwykła 27.10.2024r.

8.00 - Sabina kowalik imieninowa.

10.00 - za duszę Jana Janickiego w 10 r. śm; +Władysława i Marianne Zadrożnych, Edmunda i Ireneusza, Lucynę i Bernarda Adamców;+ o Miłosierdzie Boże dla Tadeusza Marianny i całą rodzinę Kieliszeczków Redów Kowalskim i Szelągów dwc.; +Tadeusz Świątek Msza święta imieninowa; +Tadeusz Zawolskiego , Kamila Jaworskiego; + za zmarłe św. pamięci Członkinie KGW Piasecznianki - +Barbarę Kowalik, Teresę Michałowska-Paćko, Renatę Kielak, Annę Adamiec od koleżanek z KGW

11.30 - +Zdzisława Chojeckiego Mariannę Budzyńska, Jana, Tadeusza, Stanisławę, Katarzynę Józefa, Budzyńskich, Wacława Okrzejskiego, Mariannę i Henryka Chojeckich, Franciszkę i Józefa Uchman.

Opublikowano 27-03-2019