IV NIEDZIELA ZWYKŁA

29   stycznia 2023 r.

1. W czwartek 02.02.2023r. przypada święto Ofiarowania Pańskiego, w naszej polskiej tradycji nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze święta w tym dniu o godz. 10.00. i o godz. 17.00 z udziałem dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami, ( spotkanie z poświęceniem świec). Taca w tym dniu przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne, będzie też sprzedaż świec od 10 zł.
  2. Jutro 30.01.2023r. rozpoczniemy rozbieranie choinek, (lepiej choinkę zabrać z sobą), a we wtorek Szopkę.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piętek miesiąca. Od godz. 9.00 udam się z komunią św. do osób starszych i chorych, zapisy w zakrystii. Msza św. o godz. 17.00, zaś wystawienie Najświętszego Sakramentu i Spowiedź od godz. 16.30.
  4. Kończymy „kolędę”. Dziękuję za obecność.. Składam serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary składane przy tej okazji, za ofiary na śmieci cmentarne, dziękuję za podwózkę kolędową, za obiady Pani E. Wysockiej, A. Kurek, M. Osińskiej, Państwu Niewczas Dudzińskim, Państwu Janickim. Plan kolędy… we wtorek dodatkowa kolęda na zaproszenie, godzina do ustalenia z daną rodziną.….
  5. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej wyłożonej na stoliku.
  6. Wszystkim parafianom i sympatykom naszej parafii życzymy dobrego wypoczynku w ten niedzielny dzień i Bożego błogosławieństwa na pracę i naukę w tym tygodniu, który nas czeka.

Opublikowano 27-03-2019

Intencje w najbliższym czasie

IV Niedziela Zwykła 29.01.0223r.

8.00 - + Sabinę Kowalik m od śm

10.00 - + Halinę w 5 r. śm i Czesława Ciechańskich, dziadków Lubów i r. Żyszkowiczów; + Wiesława Szybka od pracowników Archiwum Państwowego w Siedlcach; + Marzenę Jankowską o r. Zadrożnych; + Zuzannę Ozimek, Mariannę, Bernarda, Franciszkę, Stanisława Janickich, Piotra, Józefę, Stanisława Zadunajskich, Daniela Bronisławę, Jana Kowalików, Barbarę Dudzińską, Kazimierza Ozimek.

11.30 - + Marię, Bernarda, Jana, Emilię i Mirosława Budzyńskiego.

OFIAROWANIE PANSKIE ( Gromnicznej) 02.02.2023r.

10.00 - + Zofię Adamiec w 5 r. śm, Piotra, Stanisława, dziadków Adamców, Piotra Śliwińskiego.

17.00 - + Sabinę Kowalik m od p.

I Piątek Miesiąca 03.02.2023 r.

17.00- Wiesława Szybka od Chrześniaka Artura z rodziną.

V Niedziela Zwykła 05.02.2023r.

8.00 - + Halinę Kozak w 6 r. śm i Józefa  Kozak w 38 r. śm.

10.00 - + Kazimierza Markowskiego w 1 r. śm; + Andrzeja Glinkę w 1 r śm; Artura Łukaszewskiego w 4 r. śm; +Sabinę Kowalik i jej męża Zygmunta od r. z W – wy i Międzylesia; + Artura Pieniek od właścicieli pracowników Chebella; + Marysi i Kazika Gąska przodków Gąska i Kieliszczyków; +Stanisławę i Aleksandra Dobrzyńskich, Anny i Mariannę i Mieczysława Strzelec, Hannę, Wiesława i Jacka Luba; + Wiesława Szybka m od śm; + Marzenę Jankowską od r Sikorskich i Eweliny Śluzek z dziećmi.

11.30 - + Czesław Luba w 25 r śm.

Opublikowano 27-03-2019