XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

25 września 2022 r.

1.     W sobotę rozpoczyna się październik – miesiąc modlitwy różańcowej. W czasach tak trudnych, w czasach zagubienia człowieka, weźmy do naszych dłoni różaniec. O to prosi nas sama Matka Najświętsza! Przychodźmy na te piękne nabożeństwa różańcowe do naszej parafialnej świątyni. Szczególnie zapraszam dzieci i młodzież.
2.     Nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do soboty po Mszy św. wieczornej o godz.17.00, w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30. Dzieci a szczególnie (I komunia) w środę i czwartki. Poświęcenie różańców 02.10.2021r. na mszy św. o godz. 10.00.
3.    Zapowiedzi: Damian kawaler z parafii tutejszej i Martyna panna z parafii św. Stanisława B.M z Siennicy zapowiedź II.
4.     Od 1.10.2022r rozpocznie się Msza św. Gregoriańska za śp. + Marka, Adama Glinka. Tradycyjnie w niedziele greg. Będzie odprawiana poza parafią…
5.     W sobotę zostanie „uruchomiony” nowy kalendarz Intencjalny, intencje na rok 2023 zapisujemy tylko w tygodniu po różańcu.
6.     Kazanie na Mszy św. o godz. 10.00 dla dzieci. To też ważny punkt w przygotowaniu do I komunii św.
7.     Rozpoczęliśmy przygotowanie do I komunii św., (13 osób ), szczegóły spotkań i poświęceń (różańca, książeczki, medalika, świecy), na naszej stronie internetowej. Dziś w zakrystii składanie deklaracje od rodziców.
8.     Bóg zapłać za ofiary na nową drogę cmentarną składane w zeszłą niedzielę wpłynęła też ofiara od Witolda Jarzębskiego. Bóg zapłać grupie sprzątającej Świątynię, za dbałość.
9.     Serdeczne Bóg zapłać za przyjęcie przez Naszą Parafię pielgrzymów z Mińska Mazowieckiego do Wielgolasu. Dziękujemy …..
10. Zachęcam do kupowania i czytania prasy katolickiej.
11. Na drogę do wieczności pożegnaliśmy + Krystynę Królik. Msza św. w m od p. 23.10.2022r.
12.  Życzę wszystkim dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia, a Solenizantom wielu łask Bożych, błogosławieństwa Bożego, zdrowia i miłości na każdy dzień

Opublikowano 27-03-2019

Intencje w najbliższym czasie.

1 października (sobota)

18:00 + Florentynę Mirosz mc. od pogrzebu;

XXVII Niedziela Zwykła 2 października 2022

8:00  + Irenę i Zygmunta Uchman, Stanisławę i Mariana Cegiełka;

10:00 dziękczynna w 9 rocznicę ślubu Marcina i Katarzyny Rolf;

+ Marka Adama Glinkę(greg); + Kazimierza Markowskiego; + Kamila Jaworskiego; + Tadeusza Zatorskiego od siostry Barbary z rodziną; + Florentynę Mirosz mc. od śmierci; + Zygmunta Milewskiego; + Teresę Wojdak;

11:30 - + ks. Eugeniusza Lewandowskiego od LM.

3 października (poniedziałek)

10:00 - gregorianka za + Marka Adama Glinkę;

4 października (wtorek)

5 października (środa)

6 października (czwartek)

7 października (piątek)

8 października (sobota)

18:00 + Tadeusza Zatorskiego od rodziny Zuchowiczów i Śpiewaków;

XXVII Niedziela Zwykła 9 października 2022

8:00 Dziękczynna miesiąc od ślubu Anny i Macieja z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze pożycie małżeńskie.

10:00 w 30 urodziny Doroty;

+ Marka Adama Glinkę(greg); + Wacława, Stanisławę, Bernarda, Stanisława Kielak; + Jadwigę Rutę w 9 r.ś.; + Mieczysława Mazowieckiego w 22 r.ż., + Artura z okazji imienin, Zbigniewa i zmarłych z rodziny Mazowieckich, Łubików i Podrudzkich, Mirosławę Cabaj w 3 r.ś.;+ Wandę Materka w 4 r.ś., Mariana Materkę, Zenonę (k) Tkaczyk, Stanisławę i Feliksa Kowalik, Zofię, Wojciecha i Lucjana Rżysko; + Mariana Królika w 10 r.ś., Feliksa i Zofię Kasków, Mariana Biernat;

11:30 + Zofię Padzik w 9 r.ś., rodziców Haline i Stanisława, dziadków Bronisławę i Michała

Opublikowano 27-03-2019