XII NIEDZIELA ZWYKŁA

20   czerwiec 2021 r.

1. Dziś poświęcenie pojazdów- czyli samochodów, motocykli, rowerów, kładów, ….po wszystkich Mszach św. Bowiem 25 lipca w wspomnieniem patrona kierowców i podróżujących św. Krzysztofa, u Nas Odpust parafialny ku czci św. Anny. W odpust o godz. 20.00 – tak jak w ubiegłym roku, przed świątynią, koncert patriotyczno- religijny, a w sobotę 24.07.2021r o godz. 18.00, na cmentarzu, Msze św. wpominkowa, koperty na wypominki są wyłożone na stoliku.
  2. Dzisiaj w Cegłowie Jarmark Świętojański, o godz. 11.30 Msza św. dziękczynno – błagalna w intencji mieszkańców z okazji 400 – lecia nadania praw Miejskich, pod przewodnictwem Ordynariusza Diecezji Warszawsko – Praskiej ks. bp. Romualda Kamińskiego.
  3. Trwa zbiórka na „kostkę” tzw. „koperty”, Bóg zapłać za ofiary: K. Kaczorek z Skupia 200zł, T. Kozak 200zł, Rodzinie Zwierzchowskich z Warszawy 200zł, B. Adamiec z rodziną Kiczki Pierwsze 150zł, I. i D. Adamiec z Posiadał 150zł, Pani Sabinie z Kiczek Pierwszych 100zł, Państwu K. i J. Ositek z Piaseczna 100zł, A. Glinka 100zł, W. Ryfka ze Skupia 100zł, J. Rolf z Piaseczna 50zł. dziękuje bezimiennym ofiarodawcom.
  4. Dziękuje za pomoc w pracach: Ireneuszowi Zuchowicz, ( na cmentarzu), Pani Zofii Wójcik z Pówłóki,  Panu Mirosławowi Kurek.
  5. W tym tygodniu Dzieci i młodzież rozpoczną wakacje. Życzę im wspaniałej pogody i dobrego wypoczynku i przypominam, by pamiętali o Panu Bogu i modlitwie oraz niedzielnej Mszy św. w czasie wakacji.
  6. W czwartek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela Msze św. w Naszej Parafii o godz. 8.00 i 9.00.
  7. Życzę radosnego i błogosławionego tygodnia. Niech Pan nam wszystkim błogosławi.

Opublikowano 27-03-2019

Intencje w najbliższym czasie.

XII Niedziela Zwykła 20.06.2021r.

8.00 - + Jana Wysockiego, Wandę Wysocką, Jana Wysockiego, Krystynę Luba, Jadwigę, Wacława Zgódka.

10 00 - + ks. Sławomira Safadera ( Greg); + Jana Królika, Mariana i Stanisławę Cegiełka; + Antoniego , Władysławę i Zygmunta Kowalik, Jana i Stanisławę Świątek; + Wandę Luba m od śm; + Stanisława, Jana Antosiewicza, Zofię, Wiktora Hannę, Stanisława Podobasów, zmarłych przodków; + ks. Sławomira Safadera, ks. Andrzeja Marczaka, Stefanię, Stanisława Zawolskich, dziadków Jarzębskich i Zawolskich, Jadwigę Święch, Janiną Bogusz; + Henryka Dziugła w 8 r śm, Barbarę Królik w 3 r. śm; + Janinę Materka z domu Foryś, Janinę Materka z domu Komorek, Władysława Materka, Renatę Młot z domu Kawka, Tomasza Wachowskiego, Urszulę Materka.

11.30 – Władysława i Leokadię Ryfka, Leona, Stanisławę, Władysława Kaczorków.

17.00 - + ks. Sławomira Safadera ( Greg).

17.00 -+ ks. Sławomira Safadera ( Greg).

18.00 - + Stanisława, Juliana, Ludwika Smater zm z r. Sadowskich.

17.00 - + ks. Sławomira Safadera ( Greg).

8.00 - + ks. Sławomira Safadera ( Greg).

9.00 - + Mirosława Antosiewicza, Czesława, Jana Teresy i Jana, Danuty, Ryszarda zm dziadków Adamców i Królików DWCC

Piątek, Sobota - Msza Święta + ks. Sławomira Safadera ( Greg), poza Parafią

XIII Niedziela Zwykła 27.06.2021r.

8.00 - + Tadeusza Zdunek w 8 r śm, Krystynę, Janinę, Mieczysława Zdunków, Feliksę i Franciszka Słodowników.

10.00 - + ks. Sławomira Safadera ( Greg); + Piotra Nowaka i opiekę Bożą dla całej rodziny; + Pawła Wójcik w 30 r. śm, Jana Wójcik i całą rodzinę Kurków, Wójcików, Augustyniaków i Osuchów; + Leontynę i Bogdana Królik, Władysławę i Władysława Karmasz, Tadeusza i Jerzego Wójcik, Zofię branickę, Wojciecha i Krzysztofa Kaska, Krystynę Bartyzel, Mirosławę Cabaj Andrzeja Rybak 1 r. śm, zm z rodziny Królików i Rżysków; + Piotra w 11 r śm i Leonarda Kawka, Jana i Halinę Duszczyk; + Władysława i Marianny zm. z rodziny Zadrożnych oraz Ireneusza, Edmunda zm z rodziny Adamców; Wandę Luba 30 dzień od pogrzebu; + Bożenę Smuga w 4 r śm i Jej rodziców Stefani i Stanisława Smuga dziadków Smugów i Lubów; + Jana Janickiego o łaskę przebaczenia grzechów i zbawienia wieczne; + Elżbietę Michalik w 1 r śm; +  Józefa Górskiego m – c od śmierci; + Zenona Tatara (w dzień Ojca), od Zięcia z Rodziną; + Jana w 1 r. śm i Krystynę w 6 r. śm Czmoch; + O dar Nieba dla Joanny w 1 r. śm; Krzysztofa i Renatę Kielak, Jana i Leokadię Kąca; + Kazimierę i Władysława Luba, Reginę i Czesława Jurkowskich, Piotra Kijek.

11.30 - + Janinę Kowalewską, Stanisława, Władysławę Janusza Glinków zm z rodziny Glinków i Rokickich.

Opublikowano 27-03-2019