Ogłoszenia duszpasterskie

UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA ŚW. ANNY W KICZKACH.

25 lipca 2021 r.

  1. Dziś w naszej wspólnocie parafialnej przeżywamy Uroczystość Odpustową ku czci Św. Anny, pod stałymi warunkami można uzyskać odpust zupełny. Jest to dzień Naszej wielkiej radości. Suma o godz. 12.00 z procesją Eucharystyczną wokół kościoła.
  2. Bardzo serdecznie dziękuję ks. Piotrowi Domańskiemu za Słowo Boże przez całą uroczystość odpustową. Kapłanom z naszego dekanatu, księżom Proboszczom - z Siennicy, Latowicza, Jeruzala, Kuflewa, Wielgolasu, Starogrodu, Guzewa, ks. Tomaszowi Jarzębskiemu.
  3. Dziękujemy jako Wspólnota Parafialna: Panu Posłowi Danielowi Milewskiemu, Panu Wójtowi Marcinowi Uchman, za organizację i skierowanie środków finansowych  na koncertu Partiotyczno – religijny, który się odbędzie dziś, …ostatecznie na tyłach naszej Świątyni, o godz. 20.00, na który serdecznie zapraszamy. Szczegóły koncertu na plakacie…
  4. Bóg Zapłać: Druhom Straży Pożarnej, Ministrantom, Panu Organiście, Panu Kościelnemu Wojciechowi Królik, dziewczynkom sypiącym kwiatki, Pani Barbarze Sęktas, LM za zadbanie o Ołtarze i na cmentarzu i w kościele, wszystkim którzy nieśli Chorągwie, feretrony, poduszki, za oprawę liturgiczną.
  5. Bardzo serdecznie dziękuję: KGW z Posiadał, KGW z Kiczek, rodzinie Hawryluk, za pomoc w organizacji poczęstunku, dla Wykonawców Koncertu i zaproszonych Gości, Pani Elżbiecie Wysockiej z Kiczek Drugich, Barbarze Sęktas i Pani Teresie Cegiełka, KGW z Piaseczna, rodzinie Janickich, za ciasto i produkty  na stołu kapłański.
  6. Całej grupie sprzątającej z Posiadał (od Piaseczna do Zakrętu), za przygotowanie naszej Świątyni na Uroczystość Odpustową, za piękne kwiaty. Państwu Cegiełka za upranie, uprasowanie flag... Dziękuję Panu Ireneuszowi Adamiec za reperację nagłośnienia, Panu Mirosławowi Kurek za prowadzenie strony parafialnej.
  7. Wam kochani parafianie za tak liczną obecność, modlitwę i troskę o naszą Świątynię i parafię. W tym miejscu pragnę podkreślić zaangażowanie wiernych naszej parafii w sprzątanie i wystrój naszej Świątyni co tydzień. Wszystkim za wszystko serdeczne Bóg Zapłać.
  8. Dziś Koło Gospodyń Wiejskich w Kiczkach prowadzi na łące koło Remizy, loterię fantową. Dochód z loterii zostanie przeznaczony na potrzeby naszego kościoła- (kostka).
  9. Jutro 26.07.2021 mały odpust. Msza św. o godz. 10.00 w wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców NMP. W Naszej Wspólnocie Parafialnej będzie to dzień wdzięczności naszym rodzicom, babciom i dziadkom.

10. W sobotę 31.07.2021r. o godz. 19.00 Msza św. przy kapliczce w Dzielniku, ku uczczeniu MB Anielskiej.

Dziękuję z ofiary na inwestycje przy naszej świątyni… w najbliższą niedzielę szczegóły o Ofiarodawcach.

Życzę wszystkim radosnego świętowania i spokojnego tygodnia. Niech dobry Pan błogosławi nam wszystkim.

 

 

Opublikowano 27-03-2019

Intencje mszalne

Intencje w najbliższym czasie.

Sobota 24.07.2021r.  na cmentarzu.

18.00 Msza św. wypominkowa.

Uroczystość odpustowa św. Anny, 25 lipca 2021 r.

8.00 - + ks. Sławomira Safadera

10.00 – W intencji koła różańcowego św. Anny ze Skupia – dla żywych o Boże bł. i opieką Matki Bożej, a dla zmarłych radość wieczną; +Andrzeja i Cecylię Ositek, Marcina Rolf; + Czesława Chojeckiego w 17 r. śm;  + Stefanię Podobas w 13. r. śm, zm z rodz. Kaczorków i Podobasów; + Annę i Szczepana Całka i zm z rodz. Całka i Matreków.

12.00 – Za parafian.

Poniedziałek, mały odpust, 26.07.2021r.

10.00 - + Stanisława Wójcika w 2 r. śm. o łaskę życia wiecznego.

Sobota 31.07.2021r.

11.00 – Chrzest Gai…

19.00 - Msza św. przy kapliczce w Dzielniku, ku uczczeniu MB Anielskiej.

XVIII Niedziela Zwykła 01.08.2021r.

8.00 - + Bronisławę Królik.

10.00 – Dziękczynna w 8 r ślubu Mileny i Dawida, oraz z okazji ich urodzin, prośba o opiekę Matki Najświętszej, o Dary Ducha Świętego, o zdrowie i pomoc w codziennym życiu; + ks. Sławomira Safadera; + Kamila Jaworskiego; + Ireny Jarzębskiej, Jana i Tadeusza Jarzębskich; + Bronisławy i Stanisława Królik, Stanisława Bieńkowskiego, Teresy Wiech, Andrzeja Bielskiego, Jadwigi Brzeszczyńskiej; + Stanisławy i Aleksandra Dobrzyńskich, Anny i Marianny i Mieczysława Strzelców, Hanny, Wiesława i Jacka Luba, Wiesławy i Jana Ceregra.

11.30- + Zenona Borucińskiego w 1 r. śm, Jego dziadków, Daniela i Stanisławę, Stanisława i Honoratę Wrzosek.

 

Opublikowano 27-03-2019

×