NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

11 kwiecień 2021 r.

1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego, którą ustanowił św. Jan Paweł II. W tym dniu można uzyskać odpust zupełny za pobożne odmówienie koronki do Miłosierdzia Bożego. Niech św. Jan Paweł II uprasza potrzebne łaski i oręduje za nami u Boga.
  2. Zapowiedzi. Mateusz L. kawaler z parafii tut. i Katarzyna K. panna z parafii tut. zapowiedz I
  3. Jak zapowiadałem dziś taca na Caritas.
  4. W poniedziałek będziemy rozbierać dekorację Grobu Pańskiego i Ciemnicy. Zapraszam do rozbiórki Mieszkańców Skupia. Już dziś bardzo  Im dziękuję.
  5. W sobotę 17.04.2021r. o godz. 17.00 w Naszej Wspólnocie Parafialnej Bierzmowanie. Ks. bp. Romuald Kamiński udzieli Bierzmowania Naszej Młodzieży… (Msza św. przed Świątynią) zachowując wszelkie ograniczenia. W tym dniu ks. Biskup dokona też poświęcenia „Iluminacji”  - będzie tzw. przecięcie wstęgi…. Jedna z lamp podpisana jako dar od rodziców I komunia 2020, 2021, Bierzmowanie.
  6. W przygotowaniu do bierzmowania, próba w Środę o godz. 17.00, młodzież przynosi uzupełnione karty do Bierzmowania.
  7. W czwartek o godz. 17.00 Msza św. o zdrowie dla ks. Sławomira Safadera.
  8. W piątek o 17.00 spowiedź dla kandydatów do Bierzmowania i ich Rodziców. Będzie 2 spowiedników.
  9. Wracają problemy cmentarne na Naszym Cmentarzu. W Wielką Sobotę wieczorem, z zewnątrz przywieziono stertę śmieci – hydraulicznych, gospodarstwa domowego, i inne nie segregowane śmieci. Sprawa jest zgłoszona na Policję, śledztwo trwa, są ślady…. Mam nadzieję, że sprawcy zostaną ujęci. Pojemniki są pełne, śmieci cmentarne będą wywiezione w poniedziałek, bo nie mogliśmy ich wywieść ze względu na oględziny Policji …..
  10. Życzę Wam kochani miłej i radosnej niedzieli, oraz słonecznego i radosnego tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo

Opublikowano 27-03-2019

Intencje w najbliższym czasie.

DRUGA NIEDZIELA WIELKANOCNA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 11.04.2021r.

8.00 – + Dariusza, Henryka, Celinę Krupa, Bolesława, Antoniego, Mariannę Chlebickich, Bolesława, Marię Zagórskich, Tadeusza Mistwwicza.

10.00 - + Mieczysława Luba m od p, Pawła i Bogdana Luba; + Zygmunta Sikorskiego m od p; + Bolesława i Irenę Pałdyna; + Edwarda Kieliszczyk, Janinę Adamiak zm z r. Kieliszczków i Walasów

11.30 - + Zygmunta Milewskiego od rodz. Zdunków i Gradusów.

Czwartek 15.04.2021r.

17.00 – O zdrowie i siły w powrocie do pełnego zdrowia dla ks. Sławomira Safadera.

Piątek 16.04.2021r.

16.00 - Ślub.

17.00 - Spowiedź przed Bierzmowaniem.

Sobota 17.04.2021r.

11.00 – Bierzmowanie.

III Niedziela Wielkanocna 18.04.2021r.

8.00 - + Stanisława Maśniaka.

10.00 - + Teresę Kaczorek w 1 r. śm; + Józefa Kaczorek m od śm;+ Bernarda w 14 r i Ireneusza Adamiec w 7 m od śmierci; + Artura Mazowieckiego w 1 r. sm, Zbigniewa, Mieczysława zm. z r. Mazowieckich, Łubików i Podruckich.

11.30 – Stanisławę i Tadeusza Płatek dziadków Płatków i Jarzębskich.

Chrzest: Oliwiera.

Opublikowano 27-03-2019