Od 23 czerwca 2019r. Zmiana Niedzielnej Mszy św. z godz. 9.30 na godz. 10.00

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

23 czerwiec 2019 r.

1. Dzieci i młodzież rozpoczęły wakacje. Życzę im wspaniałej pogody i dobrego wypoczynku i przypominam, by pamiętali o Panu Bogu i modlitwie oraz niedzielnej Mszy św. w czasie wakacji.
  2. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie po Mszy św. wieczornej o godz. 17.00, a w niedzielę po Mszy św o godz. 11.30.
  3. W tym tygodniu wspominamy:

Jutro Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – dzień modlitw o świętość kapłanów. W tym dniu z racji uroczystości nie obowiązuje post piątkowy.

W sobotę Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

4.  W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Zapraszam na Mszy św. o godz. 17.00 z procesją eucharstyczną,  z błogosławieństwem dzieci oraz wianków i ziół.

5. Dziś jeszcze raz chcę w szczególny sposób podziękować wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie procesji i budowy ołtarza na Boże Ciało. Dziękuję Mieszkańcom Kiczek Pierwszych i Drugich, Mieszkańcom Posiadał i Piaseczna za budowę 4 ołtarzy. Serdeczne Bóg Zapłać Druhom Straży Pożarnej za czynny udział. Dziękuję panu Organiście, dzieciom sypiącym kwiatki i Animatorkom, Ministrantom, Panu Piotrowi Zuchowiczowi, Legionowi Maryi z Panią Barbarą Sęktas na czele,  Orszakowi Procesyjnym czyli wszystkim zaangażowanym w niesienie Chorągwi Feretronów poduszek..itp. Dziękuję wszystkim wam Drodzy za manifestację wiary.

W najbliższą sobotę - 29 czerwca od godziny 15.00 Młodzieżówka Koła Gospodyń Wiejskich w Kiczkach przeprowadzi zbiórkę fantów na loterię, która odbędzie się podczas Kiczkowskiego Pikniku Rodzinnego - 7 lipca. Całkowity zysk z loterii zostanie przeznaczony na modernizację Domu Ludowego - odmalowanie Sali i wyposażenie kuchni oraz inne niezbędne prace.

Zapraszamy do wsparcia tej inicjatywy.

6. Dziękuję Panu Sławomirowi Niedek za porządek przy figurze Niepokalanej.

9. Potrzebna jest pomoc w koszenie trawy na parkingu przy cmentarzu.

10. Życzymy wszystkim radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

Opublikowano 27-03-2019

Intencje w najbliższym czasie.

29.06.2019 Sobota 17.00 + Zygmunta Sęktas w 3 r. ś m

XIII Niedziela Zwykła 30.06.2019r.

8.00 - +Wandy Wysockiej i Jana Wysockiego, Krystyny Luby, Jan Wysockiego.

10.00 - + Stanisław w 10 r śm, Albina Adamiec, + Józef i Halina Kłos i zm. przodków, + Kazimiera i Karol Gruba z 5 r śm; + za rodziców Janinę i Stanisława Gręziak, brata Stanisława, Leszka, Stanisława, siostry Janiny zm z rodz. Gręziaków, Mistewiczów, Kwiatkowskich, Lubelskich: +Pawła Wójcika w 28 r. śm. Jana Wójcika w 3 r śm, Janinę Osuch 3 tydz. po śmierci, za rodz Wójcików, Kurków i Augustyniaków.

11.30 - za parafian

Opublikowano 27-03-2019