XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

5 lipca 2020 r.

1. Dziś w Naszej Wspólnocie Parafialnej Uroczystość I Komunii św. o godz. 10.00.
  2. Dziękuję Pani Justynie i Annie, Panu Organiście Wiesławowi, za zaangażowanie w przygotowanie tej Uroczystości. Bóg Zapłać za dar ołtarza. Dziękujemy jako wspólnota za wykoszenie trawy wokół kościoła i na parkingu przy kapliczkach Panom: Arkadiuszowi, Zbigniewowi, Smuga. Mamom dzieci I komunijnych za posprzątanie Kościoła. Dziękuję Pani Barbarze LM i wszystkim.
  3. Dzieci i młodzież rozpoczęły wakacje. Życzymy im wspaniałej pogody i dobrego wypoczynku i jeszcze raz przypominamy, by pamiętali o Panu Bogu i modlitwie oraz niedzielnej Mszy św. w czasie wakacji.
  4. Zapowiedzi: Piotr kawaler z parafii Miłosierdzia Bożego w Żukowie i Agnieszka panna z parafii tutejszej zapowiedź II. Mateusz kawaler z parafii św. Andrzeja i Bartłomieja w Osiecku i Paulina panna z parafii tutejszej. Zapowiedź I
  5. Dziękuję za ofiary na pace przy naszej świątyni: Rodzinie Janickim 500zł, Zofii i Mirosławowi z Posiadał (półwłóki) 200zł, rodzinie Kaczorek z Kiczek Drugich 100 zł, Jadwidze z Kiczek Pierwszych 100zł, Wioletcie i Arkowi z Posiadał 100zł, Rodzinie Ciechańskich z Kiczek Drugich 100zł, Ewie z Posiadał 100zł, Stanisławie z Posiadał 50zł, rodzinie z Sochaczewa 100zł.
  6. Dziękuję Panu K. Kozak za przekazanie dużej ilości kamieni, z przeznaczeniem na realizację projektu „obejścia Świątyni” metrowy pas przy świątyni, a to co zostanie przewieziemy na drogę cmentarną w środku parkingu…. będzie potrzebny sprzęt ciężki.
  7. Na naszej stronie parafialnej są zdjęcia wizualizacji oświetlenia Naszej Świątyni. Cała iluminacja będzie montowana na przełomie lipca i sierpnia.
  8. 19. Lipca w niedzielę rozpoczniemy tydzień modlitw w intencji kierowców i w dym dniu będzie poświęcenie pojazdów ofiary na Misja.
  9. Wypominki na cmentarzu przed Odpustem….
  10. Na cmentarzu skradziono kamerę. Sprawa zgłoszona na policji ….
  11. W tym tygodniu na drogę do wieczności pożegnaliśmy śp. + Jana Czmoch i Elżbietę Michalik. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
  12. Życzę wszystkim radosnego urlopu i wypoczynku, a jeśli są to dni pracy życzymy sił i opieki naszej Patronki św. Anny. Niech dobry Pan błogosławi nam wszystkim.

Opublikowano 27-03-2019

Intencje w najbliższym czasie.

XIV Niedziela zwykła 5.07.2020r.

8.00 - Msza św. Gregoriańska + Irenę Uchman – 30 Msza św.

10.00 - I komunia Święta Msza św. w intencji Dzieci.

11.30 - Dziękczynna w 70 r urodzin Kazimierza Markowskiego o Miłosierdzie Boże dla całej Rodziny.

Chrzest: Marcela.

W Poniedziałek

17.00 Biały tydzień. Od poniedziałku do soboty za Parafian.

XV Niedziela Zwykła 12.07.2020r.

8.00 - + Zygmunta, Władysławę i Antoniego Kowalików.

10.00 – Dziękczynna w 1 r. ślubu Justyny i Krzysztofa z prośbą o Boże bł., zdrowie, dary Ducha Świętego i opiekę MB na dalsze lata życia; + Zygmunta Sęktas w 4 r. śm, Stanisławę i Wacława Sęktas; + Kamila Jaworskiego; + Zofię Branicką w 1 od śm., Mariannę i Mariana Mistewicz, Apolonię i Wacława Branickich, Bogdana Płoteckiego zm z r. Rżysków; +ks. Zygmunta Jarkiewicza, Tadeusza Wojdaka w 8 r. śm.; + Zenona Borucińskiego 30 d. od śm; + Halinę Wiącek m od śm; + Jana Czmoch od Teresy Kurdej z rodziną; Ryszarda, Andrzeja w rocznicę śmierci, Seweryna i Pawła Kowalików i Jana Jaworskiego; Pawław Wójcika i Jana Wójcika imieninowa, całą rodzinę Kurków, Wójcików, Osuchów i DCC; Kazimierę i Karola Grubów w 6 r śm.

11.30 – Dziękczynna w 18 r urodzin Darii o Boże bł; Dziękczynna w 18 r urodzin Artura i Natalii o Boże bł; Dziękczynna w 50 r. urodzin Marioli o zdrowie i Boże Bł.

Od poniedziałku do soboty za Parafian.

Opublikowano 27-03-2019